Menu

Usługi

Projekt wentylacji

Projekt wentylacji

Zachęcamy do skorzystania z usługi projektu wentylacji. Jesteśmy firmą, która oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie tworzenia systemów wentylacyjnych. Nasz doświadczony zespół zaprojektuje instalację wentylacyjną dostosowaną do potrzeb Twojej firmy. Do realizacji tego etapu niezbędne jest precyzyjne poznanie potrzeb klienta oraz specyfiki pomieszczeń, w których odbywać ma się cyrkulacja powietrza. Nasz projekt jest naniesiony na w pełni odwzorowany model budynku czy pojedynczego pomieszczenia, które mają być w przyszłości wentylowane. Stworzenie szczegółowego projektu pozwala na wykrycie potencjalnych problemów, czy usterek już na etapie początkowym – we wstępnym etapie realizacji przedsięwzięcia. Projekt tworzony jest przy bliskiej współpracy z klientem, który może sugerować końcowy kształt projektu. Pod uwagę bierzemy specyfikę działalności zakładu, dostosowując do jego potrzeb zarówno wszystkie elementy, jak i moc działania instalacji. Precyzyjnie wskazujemy rodzaj materiałów i uwzględniamy lokalizację wszystkich części systemu. Indywidualny projekt wentylacji przygotowany przez specjalistów z branży to gwarancja zdrowia pracowników oaz prawidłowej pracy zakładu.

Produkcja

Produkcja

Nasza firm jest producentem wysokiej jakości elementów stosowanych w systemach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Wszystkie tworzone przez nas produkty charakteryzują się wysoką jakością i precyzyjnym wykończeniem umożliwiającym sprawne tworzenie szczelnych systemów wentylacji. Produkujemy zarówno części o wymiarach standardowych przeznaczonych do kanałów o przekroju kołowym lub prostokątnym, jak i elementy przeznaczone do indywidualnych rozwiązań wentylacyjnych. W całym procesie produkcji dokładamy wszelkich starań do tego, aby każdy produkt cechował się najwyższą jakością, dlatego używamy tylko i wyłączenie najlepszych materiałów. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na nawiązanie współpracy z renomowanymi dostawcami surowców oraz półproduktów wykorzystywanych na etapie wytwarzania. Gwarantujemy wysoką trwałość całej instalacji. Posiadamy szereg precyzyjnych urządzeń oraz maszyn niezbędnych do realizacji procesów technologicznych. Ich dokładność pozwala na tworzenie elementów instalacji w pełni zgodnych z normami technicznymi oraz, w przypadku indywidualnych projektów, z niestandardowym wykończeniem lub wielkością poszczególnych elementów instalacji.

Montaż

Montaż

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie tworzenia systemów wentylacyjnych. Nie tylko projektujemy instalacje i produkujemy do nich poszczególne elementy. Proponujemy także montaż linii systemów wentylacyjnych. Profesjonalny zespół ludzi posiadających wieloletnie doświadczenie w montażu systemów wentylacji zrealizuje każdy projekt precyzyjnie i zgodnie ze szczegółami technicznymi. Podejmiemy się wykonania zarówno dużych, przemysłowych realizacji, jak i systemów dla niewielkich zakładów usługowych. Wprawa wynikająca z doświadczenia naszych pracowników pozwala na sprawne i stosunkowo szybkie przeprowadzenie etapu montażu. Wynika to również ze specyfikacji naszych urządzeń oraz elementów systemu wentylacji, które przystosowane są do prostego i szybkiego montażu. Kompetentny zespół monterów sprawia, że możemy zagwarantować pełną sprawność przygotowywanej instalacji niezależnie, czy wykonana jest z elementów standardowych, czy przygotowanych indywidualnie. Zachęcamy do skorzystania z opcji kompleksowego tworzenia systemu wentylacyjnego — począwszy od projektowania, przez zakup produkowanych przez nas elementów po końcowy montaż instalacji. W ten sposób uzyskują Państwo gwarancję daną przez jednego przedsiębiorcę, co skutkuje szybką realizacją oraz bezproblemowym serwisem i konserwacją tworzonego systemu.

Serwis

Serwis

Każdy nasz klient po montażu wentylacji posiada również pełną obsługę posprzedażową, związaną z pracami serwisowymi. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów z działaniem systemu wentylacji, nasi serwisanci niezwłocznie udają się do klienta w celu identyfikacji problemu i ewentualnego usunięcia usterki na miejscu. W razie potrzeby, zapewniamy części zamienne, które mogą przywrócić instalację do pierwotnego stanu technicznego. Doświadczony zespół montażystów i serwisantów sprawnie przeprowadzi badania instalacji, na podstawie których wskaże ewentualną konieczność dokonania napraw. Mamy świadomość, że dla wielu zakładów przemysłowych nawet stosunkowo krótka przerwa pracy urządzeń wentylacyjnych jest ogromnym problemem. Dlatego też, w zakresie serwisu i napraw działamy w sposób błyskawiczny. Zachęcamy do kontaktu – wykonujemy serwis zarówno instalacji zaprojektowanych i montowanych przez naszą firmę, jak i systemów wykonanych przez inne podmioty. Gwarantujemy szybką reakcję na wezwanie oraz sprawną realizację serwisu lub naprawy.

Naszym klientom oferujemy rozwiązania kompleksowe – począwszy od projektowania systemu, produkcji elementów instalacji po montaż i serwis instalacji. Nasze usługi mają charakter elastyczny – tworzymy zarówno projekty i produkty standardowe, jak i te nietypowe, tworzone na indywidualne zlecenie klienta.

Zamówienia indywidualne

Zamówienia indywidualne realizujemy na podstawie projektów technicznych dostarczonych przez klienta. Posiadając precyzyjną dokumentację techniczną, dzięki zaawansowanej technologii, jesteśmy w stanie wyprodukować elementy w 100% odpowiadające danemu przypadkowi. W ten sposób gwarantujemy przekazanie klientowi produktów, które spełnią jego oczekiwania w zakresie skuteczności i efektywności systemu wentylacyjnego.

Zapewniamy rzetelną wycenę usługi — odbiorca dokładnie wie, za co płaci. W naszej firmie wszystko jest przejrzyste. Oferowane przez nas systemy wentylacji posiadają szereg certyfikatów oraz atestów, potwierdzających wypełnienie wszystkich norm i wymagań wynikających z przepisów prawa oraz dobrych praktyk w przemyśle. Deklaracja zgodności jest potwierdzeniem wysokiej jakości naszych produktów, na które dostępna jest gwarancja.