Menu

Branże

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi związane z tworzeniem układów wentylacyjnych. Jesteśmy firmą, która nie tylko projektuje i montuje systemy wentylacji, ale także produkuje poszczególne elementy i podzespoły. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować naszą ofertę do potrzeb każdego klienta niezależnie od branży i rozmiaru pożądanego systemu wentylacyjnego. Tworzymy elementy nie tylko w wymiarach standardowych, ale możemy zaproponować klientom wyprodukowanie „uszytego na miarę” potrzeb zakładu systemu wentylacyjnego, który spełni i oczekiwania klienta z każdej branży przemysłu.

Nasze kompleksowe rozwiązania w zakresie wentylacji polecamy w branżach takich jak:

Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać swoje produkty oraz usługi jak największej liczbie przedsiębiorstw działających w różnych branżach. Na przestrzeni lat udało nam się wypracować rozwiązania szczególnie skierowane do kilku rodzajów firm.

Galwanizernia

Galwanizernia

W przypadku wytwarzania powłok na różnych materiałach gromadzi się znaczna ilość zanieczyszczeń w postaci drobinek wykorzystywanego w procesie materiału. Utrzymywanie się cząsteczek metalu w powietrzu może skutkować wdychaniem ich przez pracowników i być groźne dla zdrowia. W takich zakładach produkowana przez naszą firmę wysokiej jakości wentylacja jest absolutnie konieczna.

Przemysł ciężki

Przemysł ciężki

Nasze systemy wentylacji doskonale sprawdzają się w szeroko rozumianym przemyśle ciężkim, czyli wszędzie tam, gdzie stosuje się skomplikowane operacje technologiczne, przy których relatywnie często emitowane są rozmaite rodzaje zanieczyszczeń.

Kwaśne warunki

Kwaśne warunki

Zachęcamy do współpracy w zakresie wentylacji wszystkie zakłady przemysłowe, których jedną z cech są „kwaśne warunki”. Mamy świadomość tego, że wszędzie tam, gdzie w procesach wykorzystuje się jeden z kwasów, prawidłowa wymiana powietrza jest nadrzędną kwestią.

Akumulatorownie

Akumulatorownie

Każda bateria podczas jej ładowania wydziela mniejsze bądź większe ilości wodoru. W przypadku nagromadzenia kilku lub więcej stanowisk ładowania baterii w jednym pomieszczeniu, stężenie wodoru może być wysokie, co stwarza wysokie ryzyko wybuchu. Specjalizujemy się w projektowaniu oraz instalacji wentylacji w akumulatorowniach.

Oczyszczalnie ścieków

Oczyszczalnie ścieków

Aby uniknąć nieprzyjemnych zapachów oraz by zapewnić bezpieczeństwo pracownikom w oczyszczalniach ścieków, niezbędny jest właściwie zaprojektowany system wentylacyjny. Nasze rozwiązania w tym zakresie zapewniają niezawodność i wysoką jakość.

Powyższe rodzaje zakładów to swego rodzaju przykłady naszych specjalizacji. Produkujemy, projektujemy i montujemy systemy wentylacji zarówno w wielkich zakładach przemysłowych, jak i niewielkich punktach usługowych. Produkcja maszyn czy półproduktów wymaga wykorzystywania złożonych operacji obróbkowych, co często jest powodem powstawania zanieczyszczeń w postaci pyłów, kurzu, cząsteczek oleju czy po prostu zapachu. W takich sytuacjach niezbędna jest instalacja efektywnego systemu wentylacji.

Nasza wiedza i doświadczenie pomoże zbudować Państwu wydajny i skuteczny system wentylacji stwarzający bezpieczne warunki do życia i pracy ludzi.

Zachęcamy do kontaktu – odpowiemy na wszystkie pytania związane z naszą działalnością. Nie boimy się wyzwań, a nasza oferta jest elastyczna.